KONST / Litografier / Färglitografi 14299176
nr 1429 9176
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 12x8cm, yttermått inklusive ram: 28x21cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:31:26
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson